kasa-acma2-1280x720

Çelik Kasa Açma

Kilitleme sistemi için 24 mm kalınlığında Hareketli ön tarafta Üç adet , üst ve alt tarafta hareketli birer adet Sabit olarak arka tarafta Üçer sürgü mevcuttur.çelik kasa ‘da ön tarafta 3 adet arka tarafta 3 adet sürgü mevcuttur.
Çelik Kasa standart olarak iki kilitlidir. Her kilidin 1 asıl bir yedek anahtarı mevcuttur. opsiyonel olarak mekanik şifreli kilit , elektronik şifreli kilit , parmak izli şifreli kilit takılabilir. anahtarlarının birbirini açma olasılığı ikiyüz elli binde bir dir Dolgu malzemesi C30 dozajlı Betondur.killit blokları matkap ile delinmeyi önleyici çelik bariyerler mevcuttur.yangında 600 oC ye 2 saat dayanır.depreme dayanıklıdır.Kasanın içini yangından koruyabilmek için kasa kapak ve iç gövde arasında yanmaz fitiller mevcuttur.Ev Tipi çelik kasa ‘ da ayarlanabilir raflar mevcuttur.Çelik kasa statik toz boya ile boyanmıştır içerisinde bir adet kilitli dolap mevcuttur alınması gereken bır çelik kasa özelliklerini yukarıda belirttik.

Tabi bu kasaların yanında kullanım alanları farklı özel olarak üretilen kuyumcu kasaları gömme kasalar ve basit olarak şifreli kasalarda mevcuttur biz güzel çilingir olarak Antalya  profesyonel olarak çilingir ve anahtarcı hizmeti vermekteyiz

Müşteri memnuniyeti uygun fiyat kaliteli hizmet

Call Now Button