Daire Kapısı Açma

Kemal Kan

Merhaba İstanbuldan tatil için serikte bulunan yazlığımıza gece 4 lü sıralarda geldik ve kapımızı açmaya çalışırken yanlış anahtarları yanımıza aldığımızı farkettik internetten gökhan ustaya ulaşıp durumu bildirdik kendisi 25 /30 dk gibi bir sürede geldi ve kapımıza hiç bir zarar vermeden kapımızı açtı gece geç saatler olmasına rağmen çok uygun bir para aldı ilgisine teşekkür ederiz.

Oto Kapısı Açma

Ahmet Tan

2005 Model Opel marka aracımın anahtarını bagajda unuttum. usta sağolsun kısa sürede geldi aracıma hiç bir zarar vermeden kapısı açtı. Herkese tavsiye ederim

Ev Kapısı Açılması

Levent Eren

Döşemealtında toki siteleri önünde aracımın anahtarı içersindeyken kapıları kitlendi internetten ustalara ulaşıp durumu bildirdim ortalama 20 dk gibi bir sürede gelip 5 dk da aracımızın kapılarını açtılar dürüstlüğünden ve ustalığından dolayı teşekkür ediyorum herkes çekinmeden arayabilir.

Ev Kapısı Açma

Duygu Akansoy

Şirinyalıda evimin anahtarlarını kaybettim bir arkadaşım önerisiyle numarasını bulup aradım hızlıca gelip kapıyı açtı gösterdiği ilgi için teşekkür ederim güzel hizmet.

Ev Kapısı Açıldı

Sevgi Lale

Kültür mahallesinden ustayı aradık kendisine öğrenci olduğumuzu ve paramızın gerçekten kısıtlı olduğunu söyledik kendiside sağolsun bizi kırmadı gece geç saatlerde olmasına rağmen çok uygun bir rakama kapımızı açtı kendisine teşekkür ederiz. Gerçekten öğrenci dostu çilingir 🙂

Venanda Richard

Hakkı Eroğlu

Merhaba ben Ankara’da görev yapmakta olan polis memuruyum ailem ile birlikte tatil için bir kaç günlüğüne Kemer tatil için geldik Passat marka aracım kumanda elimde olmasına rağmen kapıları açmadı arkasında bulunan anahtarım daha önce kaybolmuştu memleteke gittiğimde yaptırırım diye düşünerek askıya almıştım ama bugun lazım olacağını bilemedim arkadaşa internet sayesinde ulaştım ve kısa bir süre içerisinde gelip aracımızın kapısını açtı kendisine ustalığından ve dürüstlüğünden dolayı teşekkür ederim.

Oto Kapısı Açılması

Melek Yücel

Arabamın anahtarını bulamayınca büyük sıkıntı yaşadım. Yedek anahtar da torpido gözündeydi. Antalya çilingir çok kısa sürede gelip aracımın kapısını açtı. Teşekkürler

Araç Kapısı Açıldı

Fadime Türkmen

Cumartesi günü Konyaaltı 'nda plajdan çıktığımızda eşyalarımızı Audi a3 marka aracımızın bagajına koyduk ve kapattığımda kapıları kitlendi anahtarı çantamla birlikte bagaja koyduğumu hatırladım ilk önce servisi aradım kendileri başka bir kişiye yönlendirdi ama verilen fiyat çok yüksekti sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesiyle arkadaşları aradım kendileri araca hiç bir zarar vermeden kapısı açacakları söylediler yaklaşık 20 dk sonra gelip 10 dk içerisinde kapımızı açtılar kendilerine teşekkür ederim.

Call Now Button